Головна
  ПоділитисьШановні відвідувачі сайту «Твій місцевий депутат. Волинська область»!

 

Раді вітати Вас на спеціальному сайті, що створений у 2011 р. в рамках проекту «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні (Волинська область)» експертами Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу. На даний час підтримка функціонування сайту здійснюється в рамках реалізації проекту "Активна громада - відповідальний депутат"

Даний ресурс є інформаційно-комунікаційним майданчиком для депутатів місцевих рад та активних мешканців територіальних громад Волині. Робота сайту спрямована на громадський моніторинг, експертний аналіз, збір та оприлюднення інформації про результати роботи депутатів та фракцій у пілотних місцевих радах, підвищення рівня їх відповідальності перед виборцями, спонукання до реалізації передвиборчих програм.

В даний час Ви можете ознайомитися з фракційним та персональним складом Волинської обласної, Луцької, Ратнівської та Турійської районних, Володимир-Волинської, Луцької, Ковельської та Ківерцівської міських рад, висловити свої думки і враження про роботу депутатського корпусу, залишати авторизовані відгуки, повідомлення, коментарі, скарги, подяки та побажання щодо діяльності депутатів зазначених рад, а також висловити своє бачення шляхів вирішення актуальних проблем громади.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб зареєструватись на сайті для того щоб мати можливість повноцінно вести дискусії на його сторінках, а також отримувати найновішу та найповнішу інформацію про діяльність визначених місцевих рад та їх депутатів. З Правилами поведінки та умовами користування сайтом «Твій місцевий депутат: Волинська область» можна ознайомитись тут.

Усіх активних користувачів соціальної мережі 
Facebook також запрошуємо до обговорень в групі "Контролюй волинських депутатів".

Депутатів відповідних місцевих рад запрошуємо скористатися можливістю надавати актуальну інформацію про свою діяльність, висловлювати позицію з важливих для громади питань, висвітлювати власне бачення шляхів вирішення проблем територіальних громад та кроків щодо їх втілення на своїх персональних сторінках та через пряме контактування з виконавцями проекту.
 

Інформаційний простір сайту відкритий для повідомлень депутатів всіх політичних сил про свою поточну діяльність, анонсування виступів, зустрічей з громадянами та заходів, які проводяться в межах депутатської діяльності; розміщення депутатських звітів; авторських статей на важливу для територіальних громад тематику.

Ми сподіваємося, що робота сайту покращить поінформованість громадян про діяльність місцевих рад та їх депутатів і сприятиме налагодженню взаєморозуміння та конструктивної співпраці між депутатським корпусом та виборцями, а тому запрошуємо усіх до співпраці заради підвищення відповідальності місцевих політиків.

 

З повагою, колектив Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу

 

НОВИНИ, ПОДІЇ:

2013-10-14 11:30:07
Завтра, 15 жовтня, у програмі «Луцький депутат» - Ірина Комлик
15 жовтня, гостем програми «Луцький депутат» буде депутат Луцької міської ради Ірина Комлик. Початок програми о 19:45 на телеканалі «Нова Волинь».

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Громадська думка 2013-10-09
СИНДРОМ ПРОПАЩОГО ЗВИТЯЖЦЯ?
Щось не те з нами. При чому – з усіма. Із рідними, друзями, знайомими, колегами й зовсім чужими людьми. Про погоду говорити навіть для годиться нині вже не модно. Інша тема – у шаленому пріоритеті: витівки політиків. Великих, малих і геть дрібних містечкових політиканів.

Позиція депутата 2013-10-10
У Володимирі - Волинському збирають підписи на підтримку опозиційного депутата
Сьогодні, 9 жовтня має відбутися засідання постійної комісії Володимир – Волинської міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності на якому планується розглянути колективну заяву мешканців будинку по вул. Луцькій 176, в якій вони просять оцінити дії депутата Сусіка В. М.

Позиція депутата 2013-10-08
Чи поверне мер гроші, сплачені лучанами за його помилки?
“Межа зловживання владою будь-якого чиновника встановлюється не його сумлінням, а тільки пильним суспільним контролем” - Макс Вебер

Аналітика 2013-07-05
Як депутати облради відпрацьовують довіру волинян. АНАЛІЗ
Інтереси мешканців Шацького, Ківерцівського районів та міста Ковель депутати, обрані у відповідних округах, представляють найменш активно.

Новини та події 2013-10-15
"Перевіряйте інформацію", - Клімчук до депутатів Волиньради
Голова Волинської ОДА Борис Клімчук «проситиме» депутатів облради перевіряти інформацію, подану у запитах. Про це інформує власкор «Слова Волині».
  Поділитись
Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:

Партнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

АНОНСИ ПОДІЙ
02 травня
15:30 З 8 по 10 травня 2014 року в м. Луцьк відбудеться навчання для депутатів місцевих рад в рамках проекту «Прозора та підзвітна місцева влада».
20 березня
09:54

26 березня 2014 року відбудеться сесія Ківерцівської міської ради


09:42

27 березня 2014 року відбудеться сесія Ратнівської районної ради.

11 березня
11:05

Сесія Волинської обласної ради продовжить роботу 14 березня 2014 року

03 березня
14:01

5 березня позачергова сесія Волинської обласної ради. ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО.

26 лютого
10:46

27-го лютого 2014 року відбудеться чергова, п’ятдесят перша, сесія Ковельської міської ради.

13 лютого
11:16 19.02.2014 року о 09.00 год. відбудеться пленарне засідання чергової тридцять шостої сесії Ківерцівської міської ради.
10 лютого
12:12 54-а сесія Луцької міської ради скликається 26 лютого 2014 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради.
07 лютого
08:30

Сьогодні о 10:00 год. позачергова 53-тя сесія Луцької міської ради.

03 лютого
14:28

Проект порядку денного бюджетної комісії Волинської обласної ради, що відбудеться 4 лютого 2014 року.


13:51

33 сесія Ратнівської районної ради скликається на 25 лютого 2014 року


RSS       

 


Цей веб-сайт створено у 2011 р. ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» в рамках програми «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», що була спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконувалась за фінансової підтримки Фонду демократії ООН та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

З листопада 2012 р. робота веб-сайт підтримується в рамках проекту "Активна громада - відповідальний депутат", що виконується за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy) США.

 

Веб-розробка